Hangi sandığın çıkacağını bilen site! | CR
Hangi sandığın çıkacağını bilen site! | CR
3.7 (73.75%) 16 votes

Clash Royale
Clash Royale’de sandık rotasyonu için kendimizi paralamaya son! Artık sandık döngüsünü bilen bir site var! Adı Stats Royale! Bu site bize bir sonraki çıkacak sandığın hangisi olduğunu tam doğru bir şekilde veriyor. Üstelik büyülü sandık, destansı sandık, dev sandık, süper büyülü sandık ve efsanevi sandıkların kaç sandık sonra çıkacağını da bize bildirmekte. Ayrıca sadece hangi sandığın çıkacağını bilmekle kalmıyor, bize oyun istatistiklerimizi de gösteriyor. Bunların yanında bir de hangi arenada hangi desteler popüler, hangi kartlar revaçta, hangi kartlar düşüşte bunları da gösterebiliyor.

Şimdi bu sitenin nasıl kullanıldığına geçelim. Öncelikle sitemize buraya tıklayarak ulaşabiliriz. Sitemize girdikten sonra önümüze büyük bir kutucuk çıkacak, bu kutucuğa bizim player tagimizi yazmamız gerekiyor. Peki player tagimizi nerden bulabiliriz. Player tagimizi bulmak için öncelikle oyunumuza giriyoruz. Daha sonra kendi nickimize tıklıyoruz. Açılan oyuncu profilimizde “#ULRU2RLV” şeklinde bir kod göreceğiz. İşte bu kod bizim player tagimizdir. Bunu siteye geçip gördüğümüz büyük kutucuğa yazıyoruz ve arama butonuna tıklıyoruz. Bu işlemi ilk kez yapıyorsanız sistem oyuncuyu bulamadı gibi hatalar alabilirsiniz. Bu hatayı önemsemeyin ve tekrar tekrar aratın. En sonunda sizin profilinizi bulacak ve size hangi sandık çıkacağınız gösterecektir.

Eğer yazımızı beğendiyseniz facebook, twitter gibi sosyal mecralarda paylaşmayı ve bizi takip etmeyi unutmayın! Ayrıca sitemizin bir Clash Royale klanı olduğunu da belirtmek isteriz. Bu klanda muhteşem süprizler sizi bekliyor. Katılmak isterseniz mobilden aşağıdaki butona tıklamanız yeterli! Teşekkür ederiz, iyi oyunlar…


Katılmak için gerekli kupa şimdilik 0’dır.
     Ayrıca sandık açılımı yapmak hoşunuza gidiyorsa, özellikle süper büyülü sandıkları açtığınızda rahatlıyorsanız size Clash Royale sandık simülatörünü öneririz. Bu uygulamanın hileli apksını indirmek için buraya tıklayabilirsin!
Bu yazı 3.621 kez okundu...
Destek için paylaş
Etiketler
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Yorumlar