Minecraft 1.8.8 Son sürüm Full Launcher | Crack | Indir | Download
Minecraft 1.8.8 Son sürüm Full Launcher | Crack | Indir | Download
4.3 (85.21%) 119 votes

minecraftt

Açıklama

Kiminiz minecraftın yeni sürümünü oynamayı çok istiyorsunuz ama size Nick ve şifre soruyor.Daha sonra ise premium değilsiniz gibi şeylerle karşılaşıyorsunuz. Işte Size Minecraft Son Sürüm Launcher Minecraft Launcher indirme sayfası.Eski dunkoyun.tr.gg sitesinden buraya taşındık inşallah size daha iyi hizmet vereceğiz.

Java Nedir? Ne işe yarar? Gerekli mi? İndirme Linkleri
Java bir programlama dilidir.Java programı, java programlama dilinin windows, linux gibi işletim sistemlerinde çalışmasını sağlar.Bu minecraft için tabiki gereklidir.Çünkü Minecraft’ın programlama dili Java’dır.

64 Bit Java 32 Bit Java

Launcher Hakkında

Bu launcher’ın (başlatıcı) boyutu yüksek fakat çalışmama gibi bir durumu yok her bilgisayara uyumlu ve her bilgisayarda düzgün bir şekilde çalışıyor.Minecraft güncellendiğinde aynı şekilde launcher’da güncellenmekte ve size en güncel oyunu sunmaktadır.

minecraft al

İndirme | Download

Yeni 1.69MB’lık mini sürüm

İndir [MediaFire | (1.69MB)]

Diğer büyük boyutlu sürümler

İndir [MediaFire] İndir [BOX] İndir [HugeFiles] İndir [Zippyshare]

İndir [SolidFiles] İndir [JunoCloud] İndir [SpeedyShare]
Rar Şifresi: dunkoyun.com
Kurulum Videolu Anlatım


Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl indiricem? Oyunu nasıl indireceğinizi bilmiyorsanız.Yukarıdaki videoyu izleyebilirsiniz.
Full sürümü nerden indirebilirim? Full sürümü minecraft.net sitesinden indirebilirsiniz.Oraya girmeden indirmek için TIKLAYIN!
Paralı mı? Bizim verdiğimiz sürüm tamamen bedavadır.Güle güle kullanın…
Neden 110 MB? 110MB Crack Olur Mu? Bu sürüm crack değildir.Bu oyunun tamamıdır.Minecraftın launcheri tamamen crack yerine geçmiştir.Bu yüzden 110MB’tır.Yani oyunun tamamı 110MB…
This application requires a Java Runtime Environment 1.7.0 hatası veriyor? Bu hatayı yukarıdaki linklerden java indirerek çözebilirsiniz.Sisteminiz 64Bit ise 64Bit sürümü, 32Bit ise 32Bit sürümünü indirin…
Bu yazı 375.443 kez okundu...
Destek için paylaş
Yorumlar