Tekken 7 Deluxe Edition İndir – Full
Tekken 7 Deluxe Edition İndir – Full
3 (59.61%) 51 votes

Tekken 7 Deluxe Edition
     Tekken 7 Deluxe Edition, oyunu Mishima ailesinin dövüş yüklü serüveninin en son çıkan oyunudur. Unreal 4 oyun motoru üzerine kurulan Tekken 7 oyunu en iyi dövüş oyunu olarak piyasaya sürülmüştür. Oyunun dosyaları bir çok site tarafından paylaşılarak yayıldı fakat oyun şuanlık kırılabilmiş değil. Crackerlar bunun için çalışmaya başlamış durumda. En kısa sürede cracklenecektir. Tavsiyemiz cracklendiğinde sitemizden indirmenizdir. Oyun Nvidia GTX 1080 Ekran kartıyla 4K çözünürlükte 60 fps alabilmektedir.

Aynı zamanda Bandai Namco, Tekken 7 üzerinde çalışırken Nvidia ile işbirliği yapmıştır bu sayede gereken bileşenler listesinde öncelikli olarak Nvidia kartlara yer verilmiş. Oyunun boyutu 60 GB civarında düşünülmekteydi. Ancak çıkış yaptığında yaklaşık 39 GB gibi bir boyut bizi karşıladı.

Genel inceleme yazılarına baktığımızda içeriğin az olduğu ve bol içerik isteyen oyuncuların bu oyunda hayal kırıklığına uğrayacağı konuşuluyor. Ancak oyunda 30-40 arası karakter ve bu karakterlere özel kişiselleştirmeler, çevrim içi turnuva modu gibi özellikler oyuncuları bu oyuna bağlayacak özellikler gibi görünüyor. Oyunun crackli sürümünün çevrim içi oynanıp oynanmayacağı bir muallak olsa da ünlü crackerların bu işe kesinlikle el atacağını düşünüyoruz. Crack geldiğinde bunu hep birlikte görmüş olacağız. Oyunun yüksek performans istediği aşikar ancak bu denli yüksek sistem gereksinimi isteyen oyun için düşük grafik modları çıkabilir. Belki siz de bu oyunu orta segment bilgisayarınızla oynayabilirsiniz.

Son olarak bu oyun için tavsiyemiz uygun crack ve fixler çıktığında indirme işlemine başlamanız. Her zaman belirttiğimiz gibi crack veya fix çıktığında ilk bu sayfada göreceksiniz. İyi günler dileriz. DunkOyun.Com

 

Sistem Gereksinimleri

Minimum:

  • Windows 7/8/10 (64 bit)
  • Intel Core i3-4160
  • 6 GB RAM
  • NVIDIA GeForce GTX 660 2GB, GTX 750Ti 2GB

Önerilen:

  • Windows 7/8/10 (64 bit)
  • Intel Core i5-4690
  • 8 GB RAM
  • NVIDIA GeForce GTX 1060

Oyun Ayrıntıları
Oyun adı: Tekken 7 Deluxe Edition
Tür: Aksiyon, Spor
Geliştirici: BANDAI NAMCO Studios Inc.
Boyutu: 38.7 GB

Ekran Görüntüleri

Tekken 7 Deluxe Edition Tekken 7 Deluxe Edition

İndirme Bölümü | Download Area

Tekken 7 Deluxe Edition BALDMAN Crackli Sürümü
 
Oyunun 33.6 GB’lık tam sürümü indirme linki aşağıdadır. Bu linkte videolar dahil oyunun bütün dosyaları bulunmaktadır.

İndir (Torrent) İndir (Torrent Alternatif)

Kurulum Anlatımı
1- İndirdiğiniz oyun dosyalarını Tekken 7 adlı bir klasöre atın.
2- Oyunun dilini “TEKKEN 7\Engine\Binaries\ThirdParty\Steamworks\Steamv132\Win64\ALI213.ini”’den değiştirebilirsiniz.
3- Oyunu “TEKKEN 7\TEKKEN 7.exe”’den yada “TEKKEN 7\TekkenGame\Binaries\Win64\TekkenGame-Win64-Shipping.exe”’den başlatabilirsiniz.
 

Yukarıdaki crackli sürümün düzgün çalışmadığı üyelerimiz tarafından söylenmektedir. Tavsiyemiz aşağıdaki sürümü indirmenizdir.

 

Tekken 7 Deluxe Edition FitGirl Repack & Voksi Steamworks Fix
 
Oyunun büyük yer kaplayan gereksiz hikaye videolarını torrenti indirirken seçmeme özelliği mevcut olan indirme linki aşağıdadır. Bu linkteki oyun da esas oyundur ancak gereksiz hikaye videoları seçmeyip sadece oyunu 11.6GB boyutla indirebilme imkanınız var. Oyunun hikaye videolarını da istiyorum diyorsanız hikaye videolarını da seçip indirme imkanınız bulunmaktadır.

İndir (Torrent | Dosyaları Seçilebilir Sürüm)
İndir (Steamworks Fix | Crack)
Kurulum Anlatımı
1- İndirdiğiniz dosyalardan setup.exe dosyasından oyunun kurulumunu yapın.
2- Oyunun dosyalarının bulunduğu klasörü açın ve 2. indirdiğiniz rardaki dosyaları bu klasörün içine atın.
3- Steami açıp, hesabınızla giriş yapın.
4- Oyunu başlatın ve keyfini çıkarın!

 

 

Bu arada isterseniz çok sevilen bir oyun olan Friday the 13th: The Game oyununu indirebilir. Keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.
Bu yazı 2.603 kez okundu...
Destek için paylaş
Yorumlar